A 2015. évi versenyeken elért eredményeink
120. Atlétikai Magyar Bajnokság
800 m férfi,
Boross Gábor (1:58,16)
Göllény Zsombor (2:00,80)
1500 m férfi,
Boross Gábor (4:04,51)
5000 m férfi
Farkas Dárius (14:56,88) 7. helyezés
Hargitai András (16:42,92) 22. helyezés
3000 m akadályfutás, férfi
Dani Áron (8:58,34) 2. helyezés
200 m női
Széll Gyöngyi (25,97)
400 m női
Széll Gyöngyi (57,52) 5. helyezés
800 m női
Kenesei Zsanett (2:08,52) 2. helyezés
Perjés Fanni (2:13,47) 4. helyezés
Pernesz Zsófia (2:25,54) 8. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:25,50) 1. helyezés
Balog Evelin (4:37,82) 3. helyezés
Pernesz Zsófia (4:38,96) 5. helyezés
400 m gát leány
Németh Nikolett (1:07,44) 7. helyezés
Magasugrás női
Gergely Hajnalka (1,68 m) 7. helyezés
Pásztor Mercédesz (1,64 m) 8. helyezés
4x400 női
Németh Nikolett, Perjés Fanni, Kenesei Zsanett, Széll Gyöngyi (4:01,23) 6. helyezés
Magyarország 2015. évi U23 és Junior Egyéni Bajnoksága
Magasugrás férfi, U23
Grajzer Dániel (1,85 m) 6. helyezés
1500 m női, U23
Kenesei Zsanett (4:29,98) 1. helyezés
Perjés Fanni (4:40,46) 2. helyezés
Ferenc Katalin (4:41,74) 3. helyezés
Magasugrás női, U23
Pásztor Mercédesz (1,75 m) 2. helyezés
Gergely Hajnalka (1,70 m) 3. helyezés
Hármasugrás női, U23
Pásztor Mercédesz (11,36 m) 3. helyezés
Gergely Hajnalka (10,88 m) 5. helyezés
1500 m női, junior
Balog Evelin (4:44,04) 1. helyezés
Magasugrás női, junior
Vadkerti Luca(1,75 m) 2. helyezés
10000 m gyaloglás női
Südi Anna (54:56,70) 2. helyezés
Benczik Viktória (59:06,0) 3. helyezés
200 m férfi, U23
Kovács Kristóf (23,25)
800 m női, U23
Kenesei Zsanett (2:12,22) 1. helyezés
Perjés Fanni (2:13,87) 2. helyezés
5000 m női, U23
Ferenc Katalin (17:39,61) 2. helyezés
400 m gát női, U23
File Petra (1:17,18) 7. helyezés
200 m férfi, junior
Kerestély Koppány (23,14)
800 m férfi, junior
Göllény Zsombor (2:01,66) 10. helyezés
800 m női, junior
Balog Evelin (2:18,35) 2. helyezés
400 m gát női, junior
Mészáros Lili (1:18,53) 7. helyezés
Magyarország 2015. évi Ifjúsági Egyéni Bajnoksága
200 m leány
Németh Nikolett (27,37)
400 m gát leány
Németh Nikolett (1:06,56) 3. helyezés
5000 m gyaloglás leány
Richter Dóra (25:48,98) 3. helyezés
Budapest Nemzetközi Nyílt Bajnokság
100 m férfi
Kerestély Koppány (11,77)
200 m férfi
Kerestély Koppány (23,82) 25. helyezés
800 m férfi
Boross Gábor (2:01,47) 23. helyezés
Göllény Zsombor (2:04,45) 33. helyezés
1500 m férfi
Dani Áron (3:55,39) 6. helyezés
Boross Gábor (4:10,52) 14. helyezés
100 m leány
Németh Nikolett (13,47)
Tollas Gizella (13,64)
200 m női
Széll Gyöngyi (25,59) 6. helyezés
Németh Nikolett (27,38) 27. helyezés
Bíró kincső (29,71) 38. helyezés
Mészáros Lili (30,73) 40. helyezés
300 m leány
Király Adél (41,58) 2. helyezés
Tollas Gizella (44,31) 12. helyezés
400 m női
Széll Gyöngyi (57,16) 8. helyezés
800 m női
Perjés Fanni (2:13,91) 3. helyezés
Balog Evelin
(2:17,45) 8. helyezés
Jurai Zsófia
(2:50,05) 23. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:22,48) 1. helyezés
Balog Evelin
(4:42,13) 5. helyezés
400 m gát leány
Németh Nikolett (1:06,43) 3. helyezés
400 m gát női
Mészáros Lili (1:19,25) 9. helyezés
Magasugrás női
Pásztor Mercédesz (1,76 m) 1. helyezés
Gergely Hajnalka (1,67 m) 7. helyezés
Vadkerti Luca (1,58 m) 12. helyezés
Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság
800 m női
Kenesei Zsanett (2:09,81) 1. helyezés
Perjés Fanni (2:12,11) 3. helyezés
800 m női, junior
Balog Evelin
(2:13,74) 1. helyezés
Magasugrás női
Pásztor Mercédesz (1,74 m) 2. helyezés
Gergely Hajnalka (1,65 m) 5. helyezés
Magasugrás női, junior
Vadkerti Luca (1,55 m) 4. helyezés
100 m leány, serdülő
Tollas Gizella (13,75)
Magyar Egyetemi- Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokság
1500 m férfi
Boross Gábor (4:09,06) mh
5000 m férfi
Farkas Dárius (14:51,51) 2. helyezés
800 m női
Perjés Fanni (2:15,44) 2. helyezés
1500 m női
Perjés Fanni (4:49,24) 1. helyezés
5000 m női
Ferenc Katalin (17:37,57) 1. helyezés
Magasugrás női
Pásztor Mercédesz (1,70 m) mh
Gergely Hajnalka (1,58 m) mh
Budapest Nyílt Gyermekversenye
60 m fiú gyermek 12 éves
Histek Barnabás (9,00)
300 m fiú gyermek 12 éves
Histek Barnabás (49,03) 7. helyezés
600 m fiú gyermek 9-10 éves
Nádasdy Bendegúz (2:17,27) 10. helyezés
600 m fiú gyermek 11-12 éves
Wunderlich Ábris (1:52,29) 6. helyezés
Kecskeméti Dániel (2:03,62) 19. helyezés
1500 m gyaloglás fiú gyermek 11-12 éves
Végvári Levente (11:08,23) 1. helyezés
Magasugrás fiú gyermek 9-10 éves
Nádasdy Bendegúz (1,10 m) 1. helyezés
Távolugrás fiú gyermek 9-10 éves
Kecskeméti Dániel (3,84 m) 25. helyezés
Kislabda hajítás fiú gyermek 12 éves
Histek Barnabás (34,40) 12. helyezés
60 m leány gyermek 9-10 éves
Király Boglár (10,77)
60 m leány gyermek 11-12 éves
Horváth Enikő (9,77)
300 m leány gyermek 11-12 éves
Nagy Ágnes (56,59) 21. helyezés
Horváth Enikő (57,64) 23. helyezés
Kelet Kupa
1500 m junior férfi
Göllény Zsombor (4:32,11) 3. helyezés
3000 m akadályfutás, férfi
Dani Áron (9:02,06) 1. helyezés
300 m serdülő, leány
Király Adél (41,74) 3. helyezés
Tollas Gizella (43,85) 7. helyezés
400 m női
Széll Gyöngyi (57,72) 4. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:26,14) 1. helyezés
Balog Evelin (4:38,49) 3. helyezés
Magasugrás női
Gergely Hajnalka (1,75 m) 2. helyezés
Pásztor Mercédesz (1,70 m) 3. helyezés
Paulinyi Emlékverseny
800 m junior férfi
Göllény Zsombor (2:03,75) 10. helyezés
60 m fiú gyermek U13
Histek Barnabás (9,47) 5. helyezés
Turbojav fiú gyermek U13
Histek Barnabás (9,47) 5. helyezés
Magasugrás junior női
Vadkerti Luca (1,60 m) 1. helyezés
100 m serdülő leány
Tollas Gizella (13,73) 4. helyezés
Atlétikai Váltóbajnokság
4 x 800 m, leány ifjúsági
BEAC 2. helyezés
Kotha Jázmin, Király Adél, Németh Nikolett, Papdi Alíz
4 x 800 m, női, junior
BEAC 3. helyezés
Jánosi Lilla, Benczik Vktória, Richter Dóra, Südi Anna
4 x 800 m, női, felnőtt
BEAC 1. helyezés
Ferenc Kata, Balog Evelin, Perjés Fanni, Kenesei Zsanett
MASZ Csapatbajnokság elődöntő - Keleti csoport
3000 m akadályfutás, férfi
Dani Áron (9:02,16) 1. helyezés
400 m női
Széll Gyöngyi (57,92) 3. helyezés
800 m női
Kenesei Zsanett (2:14,73) 1. helyezés
Perjés Fanni (2:15,21) 4. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:32,91) 1. helyezés
Balog Evelin (4:38,08) 3. helyezés
Magasugrás női
Gergely Hajnalka (1,69 m) 2. helyezés
Pásztor Mercédesz (1,69 m) 4. helyezés
5000 m, férfi
Csere Gáspár (14:56,6) 2. helyezés
Farkas Dárius (14:56,7) 3. helyezés
10000 m gyaloglás női
Südi Anna (54:47,71) 3. helyezés
Haála Villő (56:22,13) 4. helyezés
Benczik Viktória (57:50,7) 5. helyezés
5000 m, női
Ferenc Katalin (17:54,14) 5. helyezés
Magyarország 2015. évi 10 000 méteres bajnoksága
10000 m férfi
Farkas Dárius (30:20,73) 3. helyezés
10000 m női U23
Ferenc Katalin (35:50,60) 1. helyezés
1000 m fiú gyermek
Wunderlich Ábris (3:15,19) 3. helyezés
Kecskeméti Dániel (3:43,56) 10. helyezés
1000 m leány gyermek
Vári Dia (3:23,00) 3. helyezés
Turi Mária (3:50,03) 8. helyezés
Pápai Tekla (3:54,58) 10. helyezés
Atlétikai Világnap - Tiszaújváros
200 m női
Széll Gyöngyi (25,20) 3. helyezés
300 m leány, serdülő
Széll Gyöngyi (41,67) 3. helyezés
Tollas Gizella (44,48) 3. helyezés
400 m leány, ifjúsági
Bíró Kincső (1:07,39) 3. helyezés
400 m gát női, junior
Mészáros Lili (1:21,10) 3. helyezés
100 m férfi
Kerestély Koppány (11,74) 9. helyezés
200 m férfi, junior
Kerestély Koppány (23,69) 7. helyezés
Fiatalkorúak Hosszútávú Gyalogló Országos Bajnoksága
8 km gyaloglás fiú serdülő
Dani Péter (45:27) 3. helyezés
Dani András (48:19) 6. helyezés
2 km gyaloglás fiú gyermek
Jakab Márton (12:12) 3. helyezés
20 km gyaloglás női U23
Haála Villő (1:51:14) 3. helyezés
10 km gyaloglás leány, ifjúsági
Richter Dóra (57:55) 4. helyezés
15 km gyaloglás női, junior
Südi Anna (1:23:16) 2. helyezés
2 km gyaloglás leány gyermek
Pápai Tekla (12:10) 1. helyezés
Nemzetközi gyalogló verseny és gyalogló válogatott viadal
10 km gyaloglás női
Südi Anna (54:50)
Budapest Nyílt Mezei Futó Bajnoksága
1500 m gyermek U11 (9-10 éves) fiú csapat
Erős Ábris, Nádasdi Bendegúz, Wimmer Máté, Végvári Levente 7. helyezés
1500 m gyermek U13 (11-12 éves) fiú csapat
Wunderlich Ábris, Hisstek Barnabás, Balogh Ervin, Kecskeméti Dániel 7. helyezés
4500 m serdülő U16 (15 éves) fiú
Dani Péter (18:54,2) 6. helyezés
Csörgits Máté (18:56,7) 7. helyezés
Dani András (19:24,6) 10. helyezés
Simon Balázs (20:11,1) 14. helyezés
Csapat: 2. helyezés
3000 m szenior férfi - M55
Harsányi Tamás (11:31,3) 2. helyezés
6000 m ifjúsági U18 (16-17 éves) fiú
Turi Péter (23:23,2) 5. helyezés
Pop Leonardó(24:40,2) 9. helyezés
6000 m junior U20 (18-19 éves) fiú
Göllény Zsombor (22:00,4) 3. helyezés
Richter Bence (23:19,6) 6. helyezés
Rajky Zsolt (24:29,2) 7. helyezés
Csapat: 1. helyezés
6000 m szenior férfi M40
Richter László (23:59,8) 6. helyezés
9000 m felnőtt férfi
Hargitai András (32:55) 3. helyezés
1500 m gyermek U11 (9-10 éves) leány
Jánosi Virág (6:21,5) 2. helyezés
Wunderlich Moira (7:04,3) 15. helyezés
1500 m gyermek U13 (11-12 éves) leány csapat
Vári Diána,
Turi Mária, Pápai Tekla, Nemes Lea 5. helyezés
4500 m ifjúsági U18 (16-17 éves) női
Richter Dóra (19:54,4) 2. helyezés
Kotha Jázmin (19:54,4) 5. helyezés
Molnár Orsolya (20:49,1) 8. helyezés
Kókai Kata (21:17,1) 9. helyezés
Jurai Zsófia (22:05,1) 12. helyezés
Csapat: 2. helyezés
4500 m junior U20 (18-19 éves) női
Balog Evelin (16:52,8) 1. helyezés
Südi Anna (19:02,1) 3. helyezés
Benczik Viktória (21:01,6) 5. helyezés
Bors Mercédesz (21:25,5) 8. helyezés
Csapat: 1. helyezés
6000 m felnőtt női
Szász Anna (25:22,1) 4. helyezés
Jánosi Lilla (28:05,7) 6. helyezés
Haála Villő (28:54,1) 10. helyezés
Csapat: 2. helyezés
Dudiska50 IAAF Permit gyalogló verseny
10 km gyaloglás női
Südi Anna (52:26) 4. helyezés
Benczik Viktória (55:34) 7. helyezés
20 km gyaloglás női
Haála Villő (1:49:09) 20. helyezés
10 km gyaloglás férfi
Dani Péter (56:49) 4. helyezés
Dani András (58:42) 7. helyezés
Mezei futó Országos Bajnokság
3000 m leány serdülő
Heffner Hédi (11:39,33) 6. helyezés
4500 m női junior
Balog Evelin (16:01,76) 4. helyezés
Fedett Pályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Bajnokság
800 m fiú ifjúsági
Pop Leonárdó (2:19,81) 15. helyezés
3000 m fiú ifjúsági
Túri Péter (10:41,47) 13. helyezés
200 m junior férfi
Kerestély Koppány (24,74) 20. helyezés
800 m junior férfi
Göllény Zsombor (2:02,15) 6. helyezés
1500 m junior férfi
Göllény Zsombor (4:17,40) 9. helyezés
200 m leány ifjúsági
Németh Nikolett (26,65) 7. helyezés
Bíró Kincső (29,18) 16. helyezés
800 m leány ifjúsági
Jánosi Lilla (2:34,96) 13. helyezés
1500 m leány ifjúsági
Jánosi Lilla (5:32,87) 10. helyezés
60 m gát leány ifjúsági
Németh Nikolett (10,11) "B" döntő 6. helyezés
Távolugrás leány ifjúsági
Németh Nikolett (4,91 m) 10. helyezés
800 m junior női
Balog Evelin (2:18,78) 1. helyezés
800 m junior női
Balog Evelin (4:40,30) 1. helyezés
Magyarország Fedett Pályás Atlétikai Bajnoksága
800 m férfi
Sándor Krisztián (2:01,02) 17. helyezés
3000 m férfi
Farkas Dárius (8:19,48) 3. helyezés
200 m női
Széll Gyöngyi (26,00) 9. helyezés
400 m női
Széll Gyöngyi (59,03) 5. helyezés
Király Adél (59,30) 6. helyezés
800 m női
Kenesei Zsanett (2:14,73) 1. helyezés
Perjés Fanni (2:17,90) 4. helyezés
Pernesz Zsófia (2:17,94) 5. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:28,73) 1. helyezés
Pernesz Zsófia (4:34,46) 3. helyezés
Balog Evelin (4:45,24) 4. helyezés
4 x 400 m, női
Király Adél, Pernesz Zsófia, Széll Gyöngyi, Kenesei Zsanett (3:55,26) 4. helyezés
Tollas Gizella, Mészáros Lili, Németh Nikolett, Heffner Hédi (4:16,00) 7. helyezés
3000 m gyaloglás női
Haála Villő (14:01,10) 3. helyezés
Südi Anna (14:50,51) 4. helyezés
Benczik Viktória (15:21,15) 7. helyezés
Richter Dóra (15:33,93) 10. helyezés
Ifjúsági és Junior Fedettpályás Atlétikai Bajnokság - Gyaloglás
3000 m gyaloglás, leány, ifjúsági
Richter Dóra (15:40,11) 3. helyezés
3000 m gyaloglás, leány, ifjúsági
Südi Anna (14:54,31) 2. helyezés
Benczik Viktória (15:22,73) 3. helyezés
Magyarország Ifjúsági Fedett pályás Összetett Országos Bajnoksága
Ötpróba női ifjúsági
Németh Nikolett (3097 pont) 4. helyezés
MASZ Nyílt Verseny
800 m férfi
Boross Gábor (2:00,52) 11. helyezés
Sándor Krisztián (2:01,21) 14. helyezés
Göllény Zsombor (2:01,44) 15. helyezés
1500 m férfi
Dani Áron (3:50,79) 2 helyezés
Farkas Dárius (3:55,56) 4. helyezés
Boross Gábor (4:10,52) 9. helyezés
60 m leány
Tollas Gizella (8,77)
200 m női
Király Adél (26,62) 15. helyezés
Németh Nikolett (26,94) 17. helyezés
400 m női
Király Adél (59,16) 4. helyezés
800 m női
Perjés Fanni (2:12,65) 2. helyezés
Heffner Hédi (2:23,41) 9. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:29,68) 1. helyezés
Pernesz Zsófia (4:33,03) 3. helyezés
Balog Evelin (4:40,40) 4. helyezés
Magyarország Fedett Pályás Újonc és Serdülő Atlétikai Bajnoksága
600 m fiú, újonc
Simon Balázs (1:45,77) 4. helyezés
3000 m gyaloglás fiú, serdülő
Dani Péter (16:34,48) 4. helyezés
Dani András (17:52,22) 6. helyezés
300 m leány, serdülő
Király Adél (41,91) 2. helyezés
Tollas Gizella (44,84) 13. helyezés
Papdi Alíz (44,91) 14. helyezés
Záhonyi Nikoletta (46,34) 23. helyezés
60 m leány, újonc
Papp Kata (9,16)
Távolugrás leány, újonc
Papp Kata (3,44 m) 28. helyezés
60 m leány, serdülő
Király Adél (8,24) 6. helyezés
Tollas Gizella (8,69)
800 m leány, serdülő
Heffner Hédi (2:25,62) 3. helyezés
4x200 m leány, serdülő
BEAC (Tollas Gizella, Záhonyi Nikoletta, Papdi Alíz, Király Adél) (1:49,12) 3. helyezés
MASZ Nyílt Verseny
800 m női
Perjés Fanni (2:16,57) 2. helyezés
Pernesz Zsófia (2:16,85) 3. helyezés
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:30,75) 1. helyezés
60 m női
Németh Nikolett (8,45)
Távolugrás női
Németh Nikolett (4,80 m) 14. helyezés
Magasugrás férfi
Deutsch Domonkos (1,80 m) 4. helyezés
3000 m férfi
Dani Áron (8:22,81) 1. helyezés
Farkas Dárius (8:24,33) 2. helyezés
Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága
Magasugrás férfi
Deutsch Domonkos (1,90 m) 5. helyezés
Grajzer Dániel (1,90 m) 9. helyezés
60 m női
Tollas Gizella (8,71)
Király Adél (8,25)
Németh Nikolett (8,42)
200 m női
Németh Nikolett (27,28)
400 m női
Széll Gyöngyi (58,26)
Király Adél (58,95)
Magasugrás női
Pásztor Mercédesz (1,74 m) 2. helyezés
Gergely Hajnalka (1,74 m) 3. helyezés
ELAN Indoor Meeting - Pozsony
1500 m női
Kenesei Zsanett (4:31,66) 3. helyezés
Pernesz Zsófia (4:41,12) 6. helyezés
ARAK Regionális újonc, serdülő, meghívásos fedettpályás versenye
60 m leány serdülő
Tollas Gizella (8,7) 12. helyezés
Dunakeszi VSE 2015. évi Fedett Pályás Verseny
60 m leány újonc "B" döntő
Papp Kata (8,8) 1. helyezés
Távolugrás leány újonc
Papp Kata (3,77 m) 9. helyezés
60 m leány serdülő "A" döntő
Tollas Gizella (8,3) 1. helyezés
Dunakeszi VSE 2015. évi Fedett Pályás Gyermek Verseny
60 m fiú gyermek 12 éves "B" döntő
Histek Barnabás (9,2) 3. helyezés
Távolugrás fiú gyermek 12 éves
Histek Barnabás (3,68 m) 8. helyezés